HAKKIMIZDA

TRANSPOP

2013 yılından bu yana iş ortaklarımızın malzemelerini depoluyor, elleçliyor ve Türkiye’nin dört bir yanına özmal araçlarımız ile sevkiyatını yapıyoruz. 

EKOM Group’un uzman kadrosu tarafından geliştirilen özgün yazılım programlarımız sayesinde hem sahada hem depolarımızda tüm süreci takip ediyor ve yönetiyoruz. 

EKOM GROUP

HAKKINDA

İş ortaklarımızın pazar payını yükseltmek ve satışlarını arttırmak amacıyla mağaza içi aktiviteden merchandising hizmetine, POSM lojistiğinden yazılım çözümlerine kadar birçok alanda hizmet sunuyoruz.

EKOM Group bünyesinde, merchandising ve aktivite hizmeti sunan Bireysel Tanıtım ve EKOM Tanıtım, POSM lojistiği ve depolamaya odaklanan Transpop şirketlerimiz yer alıyor.

Özellikle FMCG ve perakende sektörleri için geliştirdiğimiz akıllı çözümler, yazılımlar ve sunduğumuz katma değerli hizmetler sayesinde, doğrudan pazarlama sektörüne öncülük ediyoruz.

İstanbul’daki genel merkezimiz, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Samsun’da yer alan bölge müdürlüklerimiz ve Türkiye’nin 81 iline yayılmış saha ekiplerimizle beraber 30 yıldır iş ortaklarımızın yanında yer alıyor ve onlar için değer yaratmayı sürdürüyoruz.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed