İNSAN KAYNAKLARI

İK POLİTİKAMIZ

Politikamız

EKOM’un varoluş nedeninin odağında insan vardır ve her bir çalışanımız bizim için çok değerlidir. EKOM Group’ta çalışanlarımız için huzurlu bir ortam oluşturmaya, bireysel ve mesleki gelişimlerini desteklemeye, verimliliklerini artırmaya özen gösteririz.

Dürüst, güvenilir, şeffaf, başarı ve gelişim odaklı, takım çalışmasına yatkın, kalite bilincine sahip, sadakati yüksek, değerlerine bağlı, yenilikçi ve katma değer üreten bireylerle yola devam ederiz. İşe alımlarda bu kriterleri göz önünde bulundururuz. Açık pozisyonlar için öncelikle iç değerlerimiz olan çalışanlarımıza odaklanırız.

İK politikamız gereği çalışanlarımızın potansiyellerini en yüksek seviyede kullanabilecekleri, üretken olabilecekleri, katma değer yaratacakları görevlerde çalışmasını sağlarız. Çalışanlarımızın kendilerine uygun görevleri üstlenmesi ve yaptıkları işe katkılarını anlaması sayesinde de iş hedeflerimize rahatlıkla ulaşırız.

Yöneticilerimiz ve İK ekibimiz, işin gerektirdiği nitelikleri, çalışanlarımızın sahip olduğu becerileri ve gösterdikleri performansı adil olarak değerlendirirler. Çalışanlarımızla, yöneticilerinin ve ekip arkadaşlarının kendilerinden beklentilerini şeffaf bir şekilde paylaşırız.

Değişimlere ve gelişime hızlı uyum sağlayabilecek organizasyonel yapımızı sürekli geliştirir, değişimi anlar ve fırsat olarak görürüz. İnsan Kaynakları uygulamalarıyla inovasyon sürecini besleriz. Çalışmalarımızda müşteri odaklı yaklaşımı esas alır, beraberce sürdürülebilir ve gelişimi destekleyen projeler üretiriz.

Çalışanlarımız için İş Sağlığı ve Güvenliği yönetmelik esaslarına uygun güvenli çalışma ortamı ve koşulları sağlarız. Aynı zamanda çalışanlarımıza güvenilir, adil, iş ve özel yaşam arasındaki dengeyi koruyan bir iş ortamı sağlamaya özen gösteririz.

EKOM Group bünyesinde yer alan tüm şirketlerin İnsan Kaynakları Politikası ortaktır. İnsan Kaynakları uygulamalarımız ise şirketlerimizin ihtiyaçlarına göre değişkenlik gösterebilir.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed